ד"ר אורנה רחל וינר
נפלאות ההילה
איבחון וריפוי באמצעות ההילה

מאמרים

אנרגיות רוחניות
האנרגיות הרוחניות הן שפע השופע על עולמנו בכל עת וניתן לקלוט אותו בצורת סמלים גרפיים ידועים או ייחודיים, ואותיות ומספרים המגיעים לתודעה באופן מנטלי וכן בתחושות פיסיות הדומות משהו לתופעות טבע כגון משבי
רוח, חום בדרגות שונות או זרזיפי גשם קל.


פרחי שבכה האנרגיות המועברות מן היקום אל המטופל אינן מתקדמות בקו ישר כי אם בדרך של ספירלות מתפתלות, קוים עגולים ומסולסלים, הנראים כעין תחרה, כאותן מפיות נייר מחוררות בעלות צורות שונות, צורות הנראות כמנדלות.

הטבע כולו - למן הצדפים ועד עין האדם - בנוי מתבניות אלה.
חלקן גלויות לעין, וחלקן מתגלות רק על ידי "מצלמה נסתרת", מיקרוסקופ, הגדלה עצומה של החלקיקים המרכיבים עצם מסויים או פיסת רקמה.
תבניות אלה מתארות לא רק מצב ומבנה סטטי של הצומח או החי, אלא אף כיוון גדילה ומסלול התפתחות. הדגמים הבסיסיים מצויים בטבע ונגלים לעין המתבונן, אך מודלים מתמטיים מגלים את עומק המורכבות הנסתרת של יפי הבריאה.

כל זה נותן את הבסיס לעבודה עם סמלים נשלחים, אנרגיות ריפוי ומודעות שנשלחות ע"י סמלים. סמלי הריפוי הם אפוא צורה פשוטה, לרוב דו-ממדית וחסרת פרטים, כמעט מופשטת, של מבנים מורכבים בטבע, חלקם גלויים וחלקם נסתרים.
על פיות ומלאכי עשב
אני מגישה לכם בזאת מכתב תגובה ששלחתי לפני שנים רבות, עוד בראשית דרכי הרוחנית, לאחד מהעלונים המוקדמים של האגודה למודעות ונתפרסם במלואו. אני מביאה אותו ככתבו וכלשונו, עם שינויים קלים כמתבקש:
רחל וינר מפתח תקוה שלחה לנו תגובה על מאמרה של הדסה ארבל, "הישויות הבונות את הטבע". מצאנו לנכון לפרסם את תגובתה במלואה בשל הידע המעניין אותו היא מביאה לפנינו בנושא זה מבחינת היהדות.
‏'ידידה טובה, שהקשר עימה חוזק והועצם על ידי החלפת הדעות בנושאי המודעות והמיסטיקה, ושבאמצעותה, אגב, הכרתי אתכם, סיפרה לי לפני זמן קצר, שבתקופת ילדותה באנגליה, כתבה שיר על פיות. היא האמינה בהן בכל ליבה.
‏תמהתי למדי. עבורי היו מאז ומעולם שדים ורוחות - ולהבדיל המלאכים - זרים ומוזרים. הפיות היו בעיני יצירי דמיון חמודים של "הגויים", השייכים לפיטר פן, סינדרלה ופינוקיו.
‏והנה, יום אחרי שיחה זו, אני פותחת את דפי המידע של יוני 1985‏ ומגלה את המאמר המעניין של הדסה ארבל, "הישויות הממונות על הטבעי.
עוד בטרם הגעתי לסופו הבנתי, שאם נסיר את המחלצות הספרותיות, נמצא התאמה לדברים הידועים לנר מתורת הסוד היהודית, שבחלקם שוב אינם "סוד", כגון המאמר המפורסם שעל כל צמח ועל כל עלה ממונה מלאך האומר לו: ייגדליי!
‏בלילה שלאחר מכן התעוררתי סמוך לחצות ולא יכולתי להירדם זמן רב. חשתי עירנות מפליאה, ולבסוף הבנתי שעלי לקום ולעשות מעשה. קמתי וניגשתי לחדר העבודה שלי, אך במקום לקחת בלוק כתיבה לדואר, כפי שעשיתי לפעמים - השעה היתה שתיים לפנות בוקר- הושטתי את ידי למדף הספרים ושלפתי אחד מהכרכים של ספר הזוהר.

הספר נפתח במקום המתאר, שהיקום מורכב משלשה עולמות:
‏"יתברך שמו של מלך מלכי המלכים הקב"ה, שהכינו בחוכמה ובתבונה ובדעת. וכנגדן ברא ג' עולמות: עולם העליון, דהיינו עולם הספירות, ועולם התחתון, דהיינו העולם הזה, ועולם התיכון, דהיינו עולם המלאכים1."
המלאכים עשויים אור2. "עשרה משמרות של מלאכי השרת יש ברקיע...3"
‏בהמשך מצויין, שלמלאכים ממהויות שונות יש שמות שונים: אישים, חיות הקודש, שרפים, אופנים, כרובים, חשמלים, אראלים ועוד4.‏
המלאכים חדורים תחושת שליחות ומודעות לתפקידם, והם ששים למלאו: "כל מה שעשה הקב"ה בין השמיים והכוכבים והמזלות יש בהם ידיעה ותבונה, וכולם עושים שליחותו של הקב"ה5.""השמיים והכוכבים והמלאכים אומרים שירה.6."
‏ואם בשירה עסקנו, מענין לענין באותו ענין:
כוכבי אל יבואו אל
ליבו של כל אדם
ובן אנוש חולה אנוש
בחמרנות וחתרנות
כנגד עולמו
ירגיש יבין ואף יחוש
אמת מוסתרת זו.

מראי מקום:
  1. ‏זוהר חדש, בראשית- באור הסולם להרב אשלג, עמ' קכ"ב סעיף שי"ב.
  2. ‏שם, עמ' קכ"ח, סעיף של"ג-של"ה.
  3. שם, עמ' ק"כ, סעיף ש"ד .
  4. ‏שם, ש"ה-ש"ז.
  5. ‏שם, עמ' קכ"ט סעיף של"ט.
  6. שם סעיף שמ"ג.

סדר גן עדן
בהיכל נגה

בגן עדן... בצד רוח מזרח יש היכל גנוז וסתום, והוא נקרא היכל נגה. והיכל זה בנוי כעצם השמים לטהר: כל קירותיו סביב- אותיות בולטות ונוצצות, אלו עולות ואלו יורדות, פורחות אלו מכאן ונוחות בכאן בצד אחר, ואותן האותיות אשר בצד האחר פורחות משם ונוחות בכאן, ומתחלפות אלו באלו ואין משתבשות לעולם, ואין מי שיעמד בהן, כי אין עומדות אפלו רגע.
ופרחים מעשה שבכה מארבעה גוני נגה נוצצים לשם [מתוך מדרשי גאלה, בעריכת יהודה אבן-שמואל, ירושלים-תל-אביב תשי"ד, עמ' 309].


מכתבי שרשרת
מכתבי שרשרת... למה הם נועדו? לענות על הציפיות להתעשרות קלה, לפתירת כל הבעיות באמצעות מילת קסם כגון אברקדברא, אני האל/האלה [מחק את המיותר]...
אך למה תמיד באים איומים בסוף המכתב?
מדוע מזדנבים להם האיומים והאזהרות לאחר הדברים המעודדים, הנוטפים דבש הבטחות. אני שואלת למה, לשם מה ולמען מי - ממש לא ברור. למי אכפת, מי בכלל ידע ומי יקבל סיפוק מכך שהעברתי או לא העברתי את המכתב הזה?
כבר זמן רב שלא קיבלתי מכתבי שרשרת, ואם קיבלתי, התעלמתי. אך הינה הפתיעני מכתב שרשרת מסוג חדש, המתבסס כביכול על הקבלה, וזה לשונו:
תקראו את זה מההתחלה ועד הסוף ואז תבקשו משאלה!

להמשך קריאה לחצו כאן

 
אנשים רגישים מאוד

             

                 

אם אתם:

סובלים ממחלה כרונית, מכאבים שאין להם מרפא, מבעיות ומועקות רגשיות
  
054-3972236
ולא מצאתם מרפא – אתם מוזמנים להגיע. 
אורנה רחל וינר
פתח-תקווה,
טלפון: 03-9339506
orwner48@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים